Home

File download information...

zip file
 Be the first to rate this.
Name

ALLPlayer_Portable.zip

Description

Nowa wersja to nowości także względem błędów po pierwsze funkcja lektora nie działa z programami ivona reader i expressivo i nie nie jest to wina przejęcia firmy ivo software przez firme harpo i o ile w wcześniejszych wersjach allplayera w funkcji lektora był link do programu speech2go firmy harpo który ma zastąpić ivona reader i expressivo o tyle speech2go też nie działa z allplayerem no i na sam koniec mniej ważna kwestia no ale jest to ta iż funkcja ukrywająca napisy podczas działania lektora też nie działa! brawo! bo chociaż poprawili działanie SAPI i nie przerywa czytania pierw wyświetlanych napisów na rzecz kolejnych tylko kończy i dopiero czyta kolejne no BRAWO!!! BRAWO!!! dobrze było by gdyby śęgneli jak twórcy potplayera po UIA (User Interface Acessibility) do wyświetlania napisów co sprawiło by że nawet narrator wbudowany w windows mógł by czytać napisy w filmach zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie no ale tak głupio chwalić się funkcją lektora która prawie nie działa!!! Read more↗

Size25.98MB
Content typeapplication/zip
Updated2 years ago
Checked5 months ago
Hostallplayer.org
Keywordsallplayer portable zip player
Download  Direct Link

Get it on Google PlayALLPlayer_Portable.zip is an archive that contains one or many compressed files to be extracted after download. The download size as indicated by the server is 25.98MB (27238601 bytes). The host server on allplayer.org has returned application/zip as the content type of the download which was updated on 04/27/2016 and was last checked by Webeaver.com crawlers on 08/24/2018. You may use one or more of the following keywords [allplayer portable zip player] to search for other files related to the one you are about to download.

→ Before use, please run an Antivirus scan to avoid any potential virus or malware infection. You can check host safe browsing here.

→ Feel free to find here some of the Best Archiver for zip files.

→ Please, refer to the source page for more information about license and use conditions.


Webeaver.com does not host any files on its servers and ALLPlayer_Portable.zip remains the property of its respective owner. We have no controle over the nature, content and the availability of the file listed here for free download and hosted on allplayer.org.

loading...

This website uses cookies to improve your user experience. By using our website you agree to our use of cookies. OKmore...